Úvod O nás OZONYTRON Implantáty Pracovné odevy Zubná ambulancia Dentálna technika Aktuality Na stiahnutie Galéria Kontakty
Obchodné zastúpenie
firiem

OZONYTRON X

 

Najpredávanejšia značka ozónovej terapie v Európe. Má za sebou úspešných 10 rokov predaja, na Slovensku je v stomatologických ambulanciách už viac než 130 ks týchto prístrojov v rôznych verziách výbavy. V plnej výbave dnes prístroj obsahuje 7 ks sklenených sond, využívajúcich tvorbu atomárneho kyslíka prostredníctvom elektrostatického výboja a jednu "striekačkovú" (injekčnú) KP sondu novej generácie, účinnú hlavne pri paro a endo aplikáciách. S prístrojom OZONYTRON X dokáže stomatológ úspešne regenerovať poškodené bunky v tvrdom, ale i v mäkkom tkanive v rámci cca 25 indikácií stomatologických ošetrení.

 

 

 

 

 

 

OZONYTRON XL

 

Nová generácia prístroja, ktorý ponúka naviac oproti štandartným aplikáciám za pomoci sklenených sond aj funkciu tzv. voľne plynúceho ozónu. V prístroji je oproti verzii OZONYTRON X zabudovaný aj ozónový generátor, ktorý prostredníctvom aplikačnej KPX sondy v tvare pera s vymeniteľnými koncovkami a prepojovacej hadičky dokáže kontinuálne dávkovať ozón do miesta aplikácie (parodontálne vačky, koreňové kanáliky), pričom sa využíva efekt teploty tkaniva cca 36o C, kedy sa ozón okamžite rozpadá a získaný atomárny kyslík O1 dezinfikuje, lieči a regeneruje poškodené bunky. Prístroj má vlastný akumulátor, ponúka širokú škálu nastavenia času práce a výkonu. Konečnú cenu prístroja si určí zákazník požadovanou výbavou sond.

 

 

 

 

OZONYTRON XP

 

Tento multifunkčný prístroj predstavuje vlajkovú loď firmy Mymed. Ide o digitálnu verziu prístroja OZONYTRON XL. Stomatologická verzia prístroja má naištalovaný softvér s 31 programami pre použitie štandardných sklenených sond a KPX sondy pri aplikácií voľne plynúceho ozónu. Prístroj naviac umožňuje pripojenie externého turbo generátora OZONYTRON OZ, ktorý prostredníctvom špeciálnych idividuálnych lyžíc dokáže aplikovať výdatný ozónový kúpeľ pre celočeľustné ošetrenia. Ide o sofistikovaný prístroj s možnosťou dodatočnej aktualizácie softvéru cez zabudovaný USB vstup. Prístroj je bezkáblový s výkonným akumulátorom. Konečná cena je daná jeho výbavou.

 

 

 

OZONYTRON OZ

 

Externý ozónový turbo generátor, použiteľný výlučne v kombinácií s prístrojom OZONYTRON XP. Bol vyvinutý ako zdroj vysokoúčinného ozónového kúpeľa pri aplikáciách rozsiahlych ošetrení u pacientov s ťažko hojacimi sa ranami (diabetickí pacienti, pacienti s chorobami Bercovho vredu, pacienti s ťažkými infektami po operačných zákrokoch, úrazových poraneniach a pod.). V stomatológií sa používa hlavne pri parodontálnych, ale aj preventívnych celočeľusťových aplikáciách, rozsiahlej profylaxii a pod. Súčasťou prístroja nie sú aplikačné lyžice, vankúše a iné doplnky.

 

 

 

 

Sondy

 

Výmenné dentálne sondy patria k príslušenstvu prístrojov OZONYTRON® a slúžia pre rôzne aplikácie. Sondy môžu byť zakúpené ako súbor alebo jednotlivo. K dispozícii je sedem štandardných sklenených zubných sond na rôzne účely a injekčná KP sonda novej generácie. Sondy sú navrhnuté tak, aby pôsobenie ozónu bolo lokálne, bezbolestné a s takou intenzitou, ktorá v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd zničí škodlivé baktérie bez toho, aby poškodila zdravé tkanivo alebo spôsobila alergickú reakciu.

 

 

 

 

 

 

Prístroje OZONYTRON sú produktom nemeckého výrobcu mio international ozone GmbH.

 

 

Vyskúšajte zariadenia OZONYTRON v praxi, neváhajte a kontaktujte nás !

VÝHODNÉ

AKCIOVÉ PONUKY
Spoločnosť MINOKS je výhradným distribútorom produktov ozónovej terapie OZONYTRON pre
Slovensko a Českú republiku. Ponuka prístrojov a príslušenstva je nasledovná: